Pagājušo sestdien, 7.novembrī, daudzi no jums kopā ar mums piedalījāties PIKU 5 gadu dzimšanas dienas pasākumā, kuru tiešsaistē varēja vērot gan Facebook, gan Instagram profilos. 


KONKURSS!

PIKU 5 gadu LIELAIS GIVEAWAY KONKURSS sadarbībā ar mūsu draugiem - iecienītiem Latvijas zīmoliem.
Katrs no mūsu draugiem ir pacenties un sarūpējis Jums īpašu balvu. Kopā tās ir vairāk kā 25 vērtīgas balvas, kuras izlozēsim 7. novembra tiešsaistes pasākumā.
Kas Tev jādara?
🎈 Seko
PIKU gaismas burti
lapai;
🎈 Dalies ar šo ierakstu;
🎈 Komentārā atzīmē zīmolu, kura balvu vēlies laimēt! Ja vēlies laimēt vairākas, katru balvu atzīmē jaunā komentārā.
🎈 Spied "GOING" mūsu tiešsaistes pasākumam te: https://fb.me/e/1LzyIUoIV
🎈 Piedalies tiešsaistes pasākumā 7. novembrī, kura laikā notiks KONKURSA lielā izloze.
SVARĪGI!!! Balvas saņems tie, kas atsauksies tiešsaistes pasākuma laikā! Tāpēc, noteikti piedalies pasākumā sestdien, plkst.11.00-12.30!
Lai veicas un tiekamies jau šo sestdien, PIKU 5 gadu jubilejas tiešsaistes svinībās, plkst. 11.00! 🤗

Esam sarūpējuši patīkamus pārsteigumus ikvienam!
Lai nepalaistu tos garām, seko līdzi mūsu aktivitātēm Facebook un Instagram!


Sestdien, plkst. 11.45 Iesaisties Muzikālajā vingrošanā kopā ar Jāni Niedru.

Izsludinām KONKURSU, kurā vari laimēt PIKU dāvanu karti 100 EUR vērtībā!

Lai piedalītos, Tev būs jāizveido bilžu stāstiņš par PIKU. Zīmē, līmē, veidokolāžu, glezno - darbojies radoši! Iekļauj stāstiņā burtiņu, mākonīti, varavīksni vai jebko citu, kas Tev saistās ar mums!

Dari tā:

1. Izveido bilžu stāstiņu;
2. Līdz 7. novembrim atsūti to mums ar pastu, e-pastā, vai atnes uz veikaliņu "Mazā cilts"
3. Komentārā iesaki konkursu draugiem;
4. Spied “nākšu” pasākumam Laimīgo izlozēsim novembrī starp visiem iesūtītajiem un atnestajiem bilžu stāstiņiem, kā arī dalīsimies ar tiem Facebook un Instagram. Spied uz šīs saites , lai uzzinātu vairāk.

Esi radošs, lai veicas!

Kas ir Piku?

  • PIKU ir Latvijā radīts uzņēmums, kas veido dizaina gaismas lampiņas un koka dekorus Jūsu mājām.

  • Izstrādājot PIKU produktus, mums ir svarīgs rūpīgs meistaru roku darbs un augstvērtīgi materiāli, lai radītu ilgtspējīgas, kvalitatīvas un funkcionālas dizaina mājlietas.

  • 2.novembrī PIKU paliks 5 gadi. Tas ir daudz vai maz? No vienas puses tas ir daudz, jo tā saka, ka teju 80% no jaunajiem uzņēmumiem beidz savu darbību pirmajos piecos pastāvēšanas gados. No otras puses, ja salīdzinām ar citiem Latvijā atpazīstamiem zīmoliem, piemēram, Laimas šokolādi, kas šogad svin 150 gadus - tas nav nekas, un esam tikai pašā ceļa sākumā 😊

  • Šo gadu laikā mēs esam radījuši 12 dažādus produktus, no kuriem pats pirmais bija gaismas burts, ar kuru iepazīstinājām pirmos klientus savā pirmajā tirdziņā 2015. gada nogalē. Esam izskaitļojuši, ka populārākais PIKU gaismas burts ir E, tam seko A, M un K un vispieprasītākās krāsas ir baltā, pelēkā un gaiši rozā. Kā Jums liekas, kas nosaka populārākos burtus un krāsas? Protams, Jūs! Un ar prieku izpildām katru Jūsu vēlmi.

  • Jūsu atsauksmes un vēstules saņemam ik dienas, un savus stāstus par PIKU veidojam dažādos sociālo mediju kanālos - Instagram, Facebook, Google, Pinterest, www, Linkedin, Youtube.

  • Šo gadu 5 gadu laikā mums ir izdevies iepriecināt jau 10268 klientus Latvijā un Pasaulē!

Hei! Jau sestdien, 7. novembrī PIKU svinēs 5 gadu jubileju!


Rūpējoties par Jums, jubileju svinēsim attālināti, bet tā pat visi kopā! Svinības norisināsies tiešsaistē Facebook un Instagram.

Kā tad tas viss izskatīsies?

Lai 7. novembra rīts Jums iesāktos ar plašu smaidu un pozitīvām emocijām, esam sarūpējuši programmu, kuras laikā būs ne tikai baudāmi priekšnesumi, bet iesaistīties varēsiet arī Jūs paši! Protams, arī bez pārsteigumiem neiztikt!

  • Izrādi "PIKU un draugi" Jums būs sarūpējusi aktrise Alīda Pērkone.
  • Muzikālo vingrošanu novadīs mūziķis Jānis Niedra.
  • Tas, ko Jūs vēl nezināt... Lielais GIVEAWAY!!! Tiešsaistes pasākuma laikā būs iespēja laimēt vērtīgas balvas, kuras esam sarūpējuši kopā ar mūsu draugiem - superīgiem Latvijas zīmoliem! Balvu kopējā vērtība 1200 EUR. Par šo sīkāk jau pavisam drīz dzimšanas dienas pasākuma lapā.

Lai Jums jauka diena, un neaizmirstam kalendārā atzīmēt 7.novembri!!!

Paldies Tev, ka esi kopā ar PIKU!

Pirkumu grozs