PIKU stāsts


PIKU ir 2015.gadā Latvijā radīts zīmols, kas sevī apvieno dizaina mājlietas, izzinošas un attīstošas rotaļlietas, kā arī personalizējamus gaismas dizaina elementus. Zīmola idejas autore ir Laima Gruzdiņa. PIKU rūpējas par kvalitatīvu dizainu, videi draudzīgiem materiāliem un tehnoloģijām, personalizētu pieeju, un patīkamu māju sajūtu. Unikāli, augstas kvalitātes bērza koka Latvijā radīti dizaina un gaismas objekti.

Kā sākās PIKU?

Gaismas burti ir Jūsu iemīļotākie un atpazīstamākie PIKU produkti, un par to mums ļoti liels prieks, tāpēc pastāstīsim Jums par pašu pirmo PIKU produktu – GAISMAS BURTIEM.

Tas bija laiks, kad Laimas dēliņš Ralfs vēl bija mazs, un abu vecāku lolots sapnis bija kārtīgs nakts miegs, jo mazajam puisēnam vēl patika gulēt vecāku guļamistabā un bieži arī nakti saldi nočučēt vecāku gultā. Kad Ralfam tapa sava istaba, Laima domāja, kas būtu labs pamudinājums, lai Ralfiņš ar prieku dotos uz savu istabu un nakti gulētu jau savā gultiņā. Istabā iekārtojās gultiņa, skapis, mantiņas, un tapa ideja par personalizētu nakts lampiņu – burtu, kas reizē simbolizētu piederību istabas īpašniekam, un būtu funkcionāla nakts lampiņa un patīkams dizaina elements mājas interjerā.  Tā vecākI ķērās pie darba, un tapa pirmais gaismas burts.

Nosaukums Zīmola nosaukuma izvēle nepavisam nebija viegla, jo domāju, kā nosaukumā ievīt gaismu, burtu undizainu. Vienojošs stāsts radās, līdz es atgriezos pie idejas pirmssākumiem, domājot, par to, kam un kāpēc es radīju šo gaismas burtiņu. Jo to radīju savam dēlam, lai viņu iepriecinātu. Un PIKU ir Ralfa mīļvārdiņš ģimenē. Tā arī radās nosaukums, kas ir īss, skanīgs un ar savu stāstu."


Ar lielu prieku varam teikt milzīgu paldies, ka nu varam radīt gaismas burtus katram no Jums, kas to vēlas!

Pirkumu grozs