Hei!

Ar lielu prieku paziņojam, ka

7. novembrī PIKU svinēs 5 gadu jubileju!!!

Esam sarūpējuši patīkamus pārsteigumus ikvienam!
Lai nepalaistu tos garām, seko līdzi mūsu aktivitātēm Facebook un Instagram!Izsludinām KONKURSU, kurā vari laimēt PIKU dāvanu karti 100 EUR vērtībā!

Lai piedalītos, Tev būs jāizveido bilžu stāstiņš par PIKU. Zīmē, līmē, veidokolāžu, glezno - darbojies radoši! Iekļauj stāstiņā burtiņu, mākonīti, varavīksni vai jebko citu, kas Tev saistās ar mums!

Dari tā:

1. Izveido bilžu stāstiņu;
2. Līdz 7. novembrim atsūti to mums ar pastu, e-pastā, vai atnes uz veikaliņu "Mazā cilts"
3. Komentārā iesaki konkursu draugiem;
4. Spied “nākšu” pasākumam Laimīgo izlozēsim novembrī starp visiem iesūtītajiem un atnestajiem bilžu stāstiņiem, kā arī dalīsimies ar tiem Facebook un Instagram. Spied uz šīs saites , lai uzzinātu vairāk.

Esi radošs, lai veicas!

Kas ir Piku?

  • PIKU ir Latvijā radīts uzņēmums, kas veido dizaina gaismas lampiņas un koka dekorus Jūsu mājām.

  • Izstrādājot PIKU produktus, mums ir svarīgs rūpīgs meistaru roku darbs un augstvērtīgi materiāli, lai radītu ilgtspējīgas, kvalitatīvas un funkcionālas dizaina mājlietas.

  • 2.novembrī PIKU paliks 5 gadi. Tas ir daudz vai maz? No vienas puses tas ir daudz, jo tā saka, ka teju 80% no jaunajiem uzņēmumiem beidz savu darbību pirmajos piecos pastāvēšanas gados. No otras puses, ja salīdzinām ar citiem Latvijā atpazīstamiem zīmoliem, piemēram, Laimas šokolādi, kas šogad svin 150 gadus - tas nav nekas, un esam tikai pašā ceļa sākumā 😊

  • Šo gadu laikā mēs esam radījuši 12 dažādus produktus, no kuriem pats pirmais bija gaismas burts, ar kuru iepazīstinājām pirmos klientus savā pirmajā tirdziņā 2015. gada nogalē. Esam izskaitļojuši, ka populārākais PIKU gaismas burts ir E, tam seko A, M un K un vispieprasītākās krāsas ir baltā, pelēkā un gaiši rozā. Kā Jums liekas, kas nosaka populārākos burtus un krāsas? Protams, Jūs! Un ar prieku izpildām katru Jūsu vēlmi.

  • Jūsu atsauksmes un vēstules saņemam ik dienas, un savus stāstus par PIKU veidojam dažādos sociālo mediju kanālos - Instagram, Facebook, Google, Pinterest, www, Linkedin, Youtube.

  • Šo gadu 5 gadu laikā mums ir izdevies iepriecināt jau 10268 klientus Latvijā un Pasaulē!

Paldies Tev, ka esi kopā ar PIKU!

0
 .