NOMAS PIEDĀVĀJUMS
Padariet savu pasākumu īpašu un pievērsiet uzmanību ar PIKU.LV gaismas burtiem.  

PIKU.LV piedāvā gaismas burtu nomu dažādiem svētkiem - pasākumiem, kāzām, dzimšanas dienu un jebkurām citām ballītēm, kā arī tos var izmantot fotosesijām. Tie ir brīvi stāvoši, kā arī tos var piestiprināt pie dažādām virsmām. 

Gaismas burti darbojas uz baterijām, līdz ar ko ideāli piemēroti izmantošanai dažādās vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Sagatavoti lietošanai iekštelpās, bet dažkārt tiek izmantoti arī ārtelpās.

Nomai piedāvājam gaismas burtus baltā krāsā. Papildus  jāiemaksā drošības depozīta summa, kas atkarīga no nomas burtu daudzuma.Nomas periods 1-3 dienas(pēc vienošanās/pasākumam). Ja vēlaties pasūtīt gaismas burtus uz nomu, rakstiet mums uz [email protected] vai aizpildiet pieteikuma veidlapu tepat zemāk.  Vēlama iepriekšēja (vismaz 1-2 nedēļas pirms) rezervācija, lai Jums nepieciešamie gaismas burti būtu pieejami.

Nomai piedāvājam gaismas burtus 30cm augstumā,  baltā krāsā, to nomas maksa ir 10Eur/gab. No šiem gaismas burtiem Jūs varat sakombinēt jebkuru vārdu, piemēram, sava uzņēmuma nosaukumu, pasākuma saukli, savu vārdu, utt. Šeit varat redzēt, kā nomas gaismas burti izmantoti pasākumos.

Bieži šī izmēra burti tiek izmantoti arī, lai izdaiļotu mīlestības svētkus! Papildus varat kombinēt arī ar baltu vai sarkanu sirsniņu vai & (and) zīmi.

Pieejami arī lielāka izmēra - 45cm gaismas cipari ar kristālveida lampiņām, to nomas maksa ir 12,50Eur/gab.

Pieejami 60cm izmēra gaismas burti, kas veido vārdus - "LOVE", "HOME", "VELO". Šo gaismas burtu nomas maksa ir 20Eur/gab.

 Pieejami lielie 1,20m izmēra gaismas burti, kas veido vārdu "MĪLU", to nomas maksa ir 25Eur/gab. Gaismas  burti darbojas uz baterijām un ar stiprinājumiem izmantojami gan iekštelpās, gan ārtelpās. Vairāk par lielajiem "MĪLU" burtiem varat apskatīt šeit: MĪLU NOMA

PIESAKI GAISMAS BURTU NOMU!

Aizpildot pieteikumu, lūdzu ziņojumā norādiet kādus gaismas burtus un kādā izmērā Jums nepieciešami un uz kādu datumu. 

Lūdzu norādiet precīzu savu telefona numuru un e-pastu - mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā iespējamā laikā, ne vēlāk kā 2 dienu laikā!Pirkumu grozs