LASI PAR MUMS MEDIJOS:

Nacionālā biznesa medija DIENAS BIZNESS raksts "Savs gaismas objekts"

Fragments no raksta "Burti, kas izgatavoti no Latvijas bērza, ir ienākuši daudzu bērnu guļamistabās, rotā arī dažādu uzņēmumu biroja telpas un veicina Latvijas zīmolu atpazīstamību pasaulē."

Latvijas lielākā laikraksta DIENA žurnāla SESTDIENA raksts "Neapčubinātu neatdod"

Fragments no raksta "Produkti ir veidojušies no mūsu pašu vajadzībām. Mums ir mazi bērni, un, lai viņus radoši nodarbinātu, radījām koka burtus, kurus pats bērniņš var izkrāsot. Pēc tam šo elementu var integrēt bērnistabas interjerā. Bērniņš būtībā pats to ir radījis, un tas rotā viņa istabu. It kā vienkāršs produkts, bet ar ļoti lielu pievienoto vērtību, jo to izkrāsojis pats bērns. Tāpat ir ar gaismas baloniem – bērniem ļoti patīk baloni, kas ir bērnu ballīšu neatņemama sastāvdaļa, bet tie tomēr ar laiku saplīst. Mūsu bērniem arī patīk baloni, un mammas radīja nezūdošu balonu, kas pat maina krāsas. 

Jautāta, kā radies nosaukums PIKU, Laima atzīst -  "Tas radies domājot, par to, kam un kāpēc es radīju šo gaismas burtiņu. Es ar to vēlējos iepriecināt savu dēlu!Piku ir mana dēla iesaukts mīļvārdiņš ģimenē. Tā radās nosaukums, kas ir īss, skanīgs un ar savu stāstu."

Tīmekļa vietnes Skaties.lv raksts "Vai redzēji skaisto uzrakstu Izklaide ir mūsu rokās? Tas veidots no īsta Latvijas bērza!"

Fragments no raksta: "Zīmola Piku.lv ideja ir piešķirt personīgu akcentu ikvienam interjeram. To viņi arī veiksmīgi izdarīja kanālu TV3 un LNT atklāšanas pasākumā, uzstādot uzrakstu IZKLAIDE IR MŪSU ROKĀS."

Daudzpusīgā interneta portāla  Kokteilis.lv  raksts "Rakstām ar gaismu! Zīmola “PIKU” radītājas sajūsmina ar burtiem kā dizaina elementu"

Fragments no raksta "“Man patīk lietas, kas ir gan funkcionālas, gan skaistas, un tādus es veidoju PIKU burtiņus. Kad sāku tirgošanu, gaismas burti bija pilnīgi jauna prece. Klienti nezināja, kas tas tāds par “brīnumu”. Tāpēc tos piedāvāju dažādās tirdzniecības vietās un daudz piedalījos izstādēs. Svarīgi bija, lai es personīgi sastaptu klientus un tie varētu visu izpētīt, aptaustīt, saprast sistēmu, kā burtiņš darbojas, un pārliecināties, ka tā ir kvalitatīva un droša prece - stāsta Laima"

Aktīvākā bloga par māmiņu ikdienu, rūpēm un raizēm, ceļošanu kopā ar bērniem un ģimenes kulināriju Viens plus viens  raksts "Par bērnistabu"

Kā raksta Laura "Dēla mīļākie objekti viņa istabā. Pirmkārt, gaismas burtiņš E, kuru viņam biju apsolījusi uz dzimšanas dienu.  Gaismas burtiņš no mūsu pašu PIKU.LV. Gaismas burtiņš darbojas uz baterijām, un Everta istabā deg visu nakti – gaisma nav ļoti spilgta, tā ir ideāla, lai pie tās varētu arī gulēt, ja mazliet vēl bail no tumsas – kā tas ir mūsu dēlam. Viennozīmīgi naktsmiegs ir labāks,kopš pie gultas ir lampiņa. Tad mums ir vēl viena īpaša lampa (arī no PIKU.LV). Lampa – balons, kurai var mainīt krāsas, kā arī tai ir dažādi režīmi, kad gribas paspēlēties, vai pat sarīkot mazu diseni :). Lampa darbojas ar pulti, krāsas var mainīt neizkāpjot no gultas! Iespējams mainīt arī gaismas spilgtumu."

Kāzu portāla Precos.lv raksts "15 idejas lieliskai dāvanai kāzās", kurā apkopotas kā mazāk redzētas un pavisam svaigas, tā arī Latvijas tirgū līdera pozīciju iekarojušas dizaina dāvanas

Fragments no raksta "Ja zināt, ka jaunais pāris vai vedēji ir romantiķi un ciena koku un gaismu, PIKU burti būs īstā dāvana. Pasniedzot šo dāvanu, varat būt droši – tā katru vakaru izgaismos pāra dzīvesvietu un padarīs to īpaši romantisku un siltu. Dāvana, kura izstaro mīlestību, laimi un GAISMU. Burti viens no otra nav atdalāmi, kopā vienmēr. Savienotie gaismas burti. Lai kāda būtu dāvana, lielākā nozīme ir tam, ka tā ir no visas sirds un tai klāt ir personiska kartiņa ar mīlestības vēlējumiem. Tā būs nekļūdīga nianse!"

Interneta portāla Stilaparks.lv raksts "Lieliski dizaina priekšmeti no Piku.lv"

Fragments no raksta " Lielisks dizaina priekšmets. Iedvesmojies, izkrāšņo mājokli, iepriecini tuvākos ar lieliskām dāvanām. Gaismas burti un sienas dekori - oriģināli dizaina priekšmeti."

Izklaides bloga FenikssFun raksts "Latvietes sajūsmina ar stilīgiem gaismas burtiem, kuri iederēsies arī tavā interjerā"

Fragments no raksta "Bērni bieži baidās no tumsas savās istabiņās. Lai šo fobiju mazinātu, bērnistabās lieto nakstlampiņas. Taču tās var arī pildīt savu funkciju un tajā pašā laikā būt stilīgs interjera priekšmets. Tā Laimai un Kristiānai radās ideja par dizaina burtiem."

Ziņu portāla DELFI raksts "Ražots Latvijā: vietējie meistardarbi ar gaismu galvenajā lomā"

Fragments no raksta "Burti, kas spīd jeb izgaismotie burti. Ne vienmēr lampa kalpo kā galvenais gaismeklis telpā. Dažreiz nepieciešams tieši kaut kas noskaņai, un tieši tāda ir ''Piku.lv'' ideja – piešķirt personīgu akcentu ikvienam interjeram.Šie izgaismotie burtini nu kļuvuši par pieprasītiem aksesuāriem dažādās svinībās, taču nevajadzētu aizmirst par to eleganci ikdienas mājoklī. Lai arī šī nav klasiskākā izpildījuma lampa, savu misiju – izgaismot – produkts pilda, pie tam radoši."

Ziņu portāla DELFI raksts "Ziemassvētku dāvanu ceļvedis: stilīgas, Latvijā ražotas lietas, ko dāvināt sievietei"

Fragments no raksta "Dekori un skaistumlietiņas reizēm šķiet tāds sīkums vien, bet to klātbūtne mājā rada omulības sajūtu un savu īpašo noskaņu.
Šeit vari apskatīt dažādas smukumlietiņas, kurām noteikti vieta atradīsies arī zem Ziemassvētku eglītes. Dizaina pērles, ar kurām varam lepoties."

TOP kāzu medijā LĪGAVĀM "Izgaismo savus mīlestības svētkus"

Fragments no raksta "Piku gaismas burti piešķirs personisku akcentu Jūsu kāzu dienā."

Par mūsu dalību Baltijas Dizaina izstādē "Piku.lv prezentēs pašu radītos gaismas burtus"

Fragments no raksta „Piku.lv” ideja ir piešķirt personīgu akcentu ikvienam interjeram. Ar Piku.lv īpaša dizaina veidotajiem gaismas burtiem tas ir iespējams pavisam jaunā veidā. Gaismas burti dienas gaišajā laikā personalizē telpu kā interjera dekors, savukārt tumsā priecē ar patīkamu gaismu."

Latvijas Biznesa savienības raksts: ”Mazā biznesa diena iedrošina investēt attīstībā’’

 Fragments no raksta "Mazais bizness ir Latvijas konkurētspējas nākotne. Sākot biznesu domāju par finansiālo neatkarību, iespēju darīt darbu, kas patīk un iespēju vairot skaistumu un tad nāca izaicinājumi"

Rīgas domes Pilsētas Attīstības departamenta raksts "Atspēriens - izgaismo sapņus" 

Fragments no raksta "Līdz ar pavasara gaismu klāt ir arī Atspēriena pavasara sezona! Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar “Attīstības finanšu institūciju Altum” aicina uz “Atspēriens mentoru klubs” pasākumu, kas notiks 15. martā, Emīla Melsgaiļa ielā 2a, SIA “Piku” uzņēmuma telpās. Pasākuma laikā grantu programmas “Atspēriens” laureāte, SIA “Piku” uzņēmuma valdes locekle Laima Gruzdiņa dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. SIA “Piku” Uzņēmums ražo dizaina gaismas burtus, kas personalizē telpu kā interjera dekors un priecē ar patīkamu gaismu."

Ziņu portāla DELFI raksts "Stila un modes odziņas festivālā. Positivus dizaineru tirdziņa pieredzes stāsti"

Fragments no raksta "Positivus" festivāls ir svētki mūzikas un mākslas baudītājiem, bet ik vasaru festivāla tirdziņā savus vasaras krāšņākos guvumus atrod arī modes dāmas un dendiji. Oriģināli, kvalitatīvi un radīti mūsu reģionā – tirdziņā atrodami visdažādākie apģērbi, unikāli apavi un krāšņi aksesuāri. Lielākais piedzīvojums, kas pēcāk guvis plašu rezonansi sociālajos tīklos, bijis sveiciens Igijam Popam – viņa uzstāšanās laikā "Piku.lv" meitenes ar gaismas vainagiem un burtiem, kas veido mūziķa vārdu IGGY, devušās uz lielo skatuvi un tikušas iemūžinātas daudzu fotogrāfu bildēs."

Nacionālā biznesa medija DIENAS BIZNESS raksts "Kā radās uzņēmumu Mans Rajons, Mil, PIPARMĒTRA, The Words of Latvian, PIKU.LV nosaukumi"

Fragments no raksta "Jebkuru panākumu atslēga ir 90% darbs un 10% veiksme. Arī mūsu gadījumā bija iespēja īstajā laikā un vietā realizēt ideju, kas bija veiksme, bet, lai to realizētu, bija nepieciešams milzum daudz enerģijas, līdzekļu un laika," skaidro L.Gruzdiņa.

Pirkumu grozs