"MEŽA ZVĒRIŅI"

Vai atceraties, kā bērnībā, gulēt ejot, lūdzāt saviem vecākiem atstāt pavērtas istabas durvis? Gaismai un drošībai…

Mierpilniem vakariem un piedzīvojumu pilnām dienām esam izveidojuši gaismas zvēriņu kolekciju, kas sniegs drošības sajūtu, gaismu un prieku katram bērnam. 

Gaismas elementu kolekcija “Meža zvēriņi” radīta, iedvesmojoties no Latvijas dabas un mūsu pašu bērniem.

Gaismas elementu pamatā ir Latvijas meža zvēri un bērnu radošums, veselības veicināšanai. Gaismas zvēriņi ir radīti balstoties uz savu stāstu un īpašo personību. Katram ir sava nozīme bērna attīstības veicināšanā – zaķēns rūpējas par dārzeņu lietošanu uzturā, ezītis veicina zinātkāri, savukārt lācītis aicina uz mierpilnu došanos gultiņā. Gaismas zaķēns, lācēns un ezītis būs izcili sabiedrotie bērna ikdienas gaitās un vakaros priecēs ar patīkamu gaismu, pie kuras dalīties savos dienas spilgtākajos notikumos. 

Radīts iesaistot bērnus

Lielākā daļa PIKU.LV produkcijas ir orientēta bērnu interjera dekorēšanai un tieši bērni ir lielākais iedvesmas avots, lai radītu funkcionālus, bērniem tīkama dizaina produktus, kas izkrāso mazo pētnieku ikdienu.  Izstrādājot jauno kolekciju mēs iesaistījām bērnus, vaicājot viņu domas, idejas un zīmējumus, kas noderēja veidojot jauno kolekciju “Meža zvēriņi”. Tā gaismas zvēriņi ir tapuši bērniem, pēc pašu bērnu rekomendācijām. 


Sadarbībā ar Latvijas māksliniecēm

Kolekcijai īpaši radītās zvēru ilustrācijas tapušas sadarbībā ar jauno mākslinieci Adeli Beltzu, kuras gleznoto, Latvijas dabā sastopamo meža zvēru mākslinieciskais skatījums tika apvienots ar mūsu tehniskajām iespējām, kopā radot unikālus gaismas elementus.  Meža zvēriņu kolekcijas dizaina izstrādē piedalījās arī mūsu talantīgā tekstu un vārdu autore Ieva Cipruse un maketētāja Anda Birģele, ar kurām esam sadarbojošies jau iepriekš.


Nemainīga vērtība – kvalitāte un drošība

Raksturīgi PIKU.LV produktiem, arī jaunās kolekcijas izstrādē uzsvars tiek likts uz ilgtspējīgu, dabai draudzīgu materiālu izmantošanu, kā arī videi draudzīgas ražošanas metodes izmantošanu. Ikviens PIKU.LV radītais gaismas elements ir rūpīgs roku darbs, kura radīšanai izmantota labākās kvalitātes Latvijas bērza koksne un ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts ziemeļvalstu ekomarķējums. Produktos iestrādātās LED spuldzes ir drošas, tās nesakarst un katrai elektriskajai detaļai ir piešķirts CE sertifikāts. Ērtākai gaismas elementu lietošanai tie ir darbināmi ar baterijām un ir iestrādāts taimeris.

Latvijā radītās kolekcijas “Meža zvēriņi” gaismas elementi ir unikāls roku darbs, kas kalpos kā interjera dizaina elements, dāvājot silti baltu gaismu un mierpilnas emocijas kā bērniem, tā viņu vecākiem. 

 Lai gaisma, sirdsmiers un drošība!

Pirkumu grozs