VARAVĪKSNE

Katrs no mums kādreiz ir aizsapņojies par to, kā veidojas varavīksne. Ir tik interesanti iedomāties, kā saules stari mākoņos spraucas cauri lietus lāsītēm un spēj izveidot krāsaino varavīksnes loku. Arī pieaugot, mēs protams priecāties par katru pamanītu varavīksni. Tas ir dabas brīnums, kas spēj raisīt sajūsmu katrā no mums. Un tagad Tev ir iespēja šo brīnumu ienest savas ģimenes bērnistabā un priecāties kopā ar saviem mazajiem, sapņot un radīt pašiem savus stāstus par varavīksni.

Iepazīstinām Tevi ar  un GAISMAS VARAVĪKSNI un VARAVĪKSNES APGLEZNOŠANAS KOMPLEKTU 


Varavīksnes Gaisma

Tā ir mūsu jaunā dizaina gaismas lampiņa varavīksnes formā, kas darbojas ar pulti. Gaismas varavīksne ir pieejama četrās krāsu kombinācijās, ar 24 maināmiem gaismas toņiem, un regulējamu gaismas spilgtumu. Krāsu maiņa ir jautra nodarbe bērniem. Pie lampas gaismiņas var lasīt grāmatu un iemigt saldā miedziņā.


Lielāka un mazāka


Jauno Gaismas Varavīksni esam izveidojuši divos izmēros: 

"M" IZMĒRS – 34cm platums, 21cm augstums.

"L" IZMĒRS – 45cm platums, 28cm augstums

Gaismas Varavīksne ir radīta 4 dažādās krāsu gammās - sinepju, zilā, haki, rozā. Izvēlies sev vismīļāko! 

Gaismas varavīksne ir rūpīgs roku darbs, tā radīta Latvijā no bērza koksnes, ar iestrādātām LED gaismām un darbojas uz pulti, ar kuru vari ērti ieslēgt, izslēgt un mainīt krāsas un režīmus. Gaisma ir pietiekama, lai pie tās lasītu vakara pasaciņu un uz miedziņu gaismas intensitāti (spilgtumu) var noslēgt mazāku. Gaismas varavīksnei pievienots elektrības adapteris, kuru jāpievieno kontaktam. Gaismas krāsas, intensitāti, režīmus un ieslēgšanu/izslēgšanu regulē līdzi pievienotā pults.  Vairāk kā 24 krāsu variācijas, režīmi un spilgtumi, un tos iespējams regulēt pat no 5 metru attāluma. Vada krāsa ir balta, garums - 2m. Tiek izmantotas ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts Ziemeļvalstu eko marķējums un Latvijas Astmas un alerģijas biedrības atzinums.

 Par saldiem sapņiem un gaišām bērnības atmiņām!

Varavīksnes apgleznošanas komplekts


Tas ir komplekts, lai katrs pats varētu izveidot savu varavīksni. Kāpēc veidot savu – jo tā ir iespēja radīt savai videi, noskaņojumam un krāsu gammai atbilstošu varavīksni, tas ir radoši pavadīts laiks kopā un, protams, pašu veidotai lietai ir pavisam cita vērtība.

Komplektu veido - 5 krāsu toņi; koka varavīksnes loki; otiņa.


Laiks ar bērniem


No apgleznošanas komplekta pats mazais izveido savu varavīksni, izvēloties krāsas, pats ar savām rociņām apglezno, tādējādi piešķirot lielāku vērtību jau pabeigtai varavīksnei, kas pārtaps par iemīļotu rotaļu biedru, ne tikai istabas dekoru.

Par jautru un radošu darbošanos!

Kvalitāte un drošība - nemainīga vērtība

Raksturīgi PIKU.LV produktiem, arī jaunās Latvijā radītās kolekcijas “VARAVĪKSNE” kolekcijas izstrādē uzsvars tiek likts uz ilgtspējīgu, dabai draudzīgu materiālu izmantošanu, kā arī videi draudzīgas ražošanas metodes izmantošanu. Ikviens PIKU.LV radītais elements ir rūpīgs roku darbs, kura radīšanai izmantota labākās kvalitātes Latvijas bērza koksne un ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts ziemeļvalstu eko-marķējums. 

Pirkumu grozs