KOLEKCIJA ""PUZLE"

Cik gados Tu iemācījies alfabētu?

 Vai Tu atceries laiku, kad apguvi burtus un ciparus? Kā izlasīji pirmos uzrakstus un iemācījies aizskaitīt līdz 10. 

Tas bija grūti un reizē saviļņojoši!  Mazie soļi tuvāk lielajai dzīvei.

PIKU darbnīcā meistaru rokām ir radīta ALFABĒTA,CIPARU, ZĪMJU puzle, kas ir pašmācības spēle, un būs aizraujošs sabiedrotais visiem zinātkārajiem bērniem burtu un ciparu pasaules apgūšanai.

Zīmola autores Laimas iedvesmas avots ir viņas vecākais dēls Ralfs, kura mīļvārdiņš bērnībā bija “piku”. Kad tapa pirmie gaismas burti, mazajam “piku” bija tikai 2 ar pusi gadiņi. Tagad Ralfam ir jau septiņi gadi, un šogad jāsāk skolas gaitas. Lai alfabēta apguve būtu kā interesanta spēle un lai bērniem raisītos patika uz burtiem pirms skolas uzsākšanas, PIKU darbnīcā tapa Alfabēta, ciparu, zīmju puzle.

Kā bērni var izmantot PIKU puzli:
 
·       ievietot visus burtus un ciparus tukšajos laukumos, kas ir laba nodarbe pirkstiņiem, trenējot smalko motoriku, un aizraus uz ilgāku laiku;
 
·       pamēģināt salikt visus burtus pēc kārtas - alfabēta secībā; un ciparus - no lielākā uz mazāko;
 
·       burtus nosaukt secīgi alfabēta kārtībā - tā nostiprinot alfabēta zināšanas;
 
·       zem burtu trafareta paliekot apakšā baltu lapu, pārzīmēt līnijas un izkrāsot laukumus;
 
·       spēlēt vārdu salikšanas spēli - uz lapiņas vecāki uzraksta priekšā vārdu, un bērnam ir uzdevums salikt šo pašu vārdu no puzles burtiņiem.  Aicinām izdomāt vārdus, kuros neatkārtojas burti. Tas ir mazliet grūtāk, un ir interesants uzdevums arī vecākiem.

 
Domājot par kārtību, lai burtiņi nekristu laukā un vienmēr būtu savās vietās, mēs puzlei izveidojām pamatni, kas ļoti atvieglo arī tās uzglabāšanu.  Ar Puzli var darboties bērni jau no 3 gadu vecuma.

Pirkumu grozs