KOKA KLUCĪŠU ALFABĒTS

Mums ir jaunumi, un vēlamies tajos dalīties ar Jums!

Ar lielu pacietību un pateicību lolots un izlolots mūsu jaunākais produkts - KOKA KLUCĪŠU ALFABĒTS - gaumīga dizaina spēle, kas patiks gan bērniem, gan vecākiem. Katrs no mums ir mācījies burtus un alfabētu, un zina, ka to var darīt tik dažādos veidos. Mēs piedāvājam apgūt burtus, savu vārdiņu un visu alfabētu caur spēlēšanos ar koka klucīšiem, un jauki pavadīt laiku gan vienatnē, gan kopā ar draugiem vai vecākiem.  Alfabēta klucīši ir spēle zinātkāriem bērniem burtu pasaules apgūšanai. Aizraujošā un izglītojošā veidā bērni var mācīties burtus, alfabētu, spēlēties ar vārdu veidošanu, izmantojot ilustrācijas radīt aizraujošus stāstus un būvēt mājas.

KOKA KLUCĪŠU ALFABĒTS

Šis ir mūsu jaunākais produkts, kas tapis rūpīgi pārdomājot katru detaļu - 33  pasteļu krāsu koka klucīši ar latviešu alfabēta burtu un ilustrāciju atspiedumiem zelta folijā, sakomplektēti skaistā dizaina kastītē ar magnēta aizdari.

Alfabēta klucīši ir gaumīga dizaina spēle zinātkāriem bērniem burtu pasaules apgūšanai. Aizraujošā un izglītojošā veidā bērni var mācīties burtus, alfabētu, spēlēties ar vārdu veidošanu, izmantojot ilustrācijas radīt aizraujošus stāstus un būvēt mājas.

Alfabēta burtu klucīšiem otrā pusē ir zelta folijspiedes tehnikā iestrādātas atbilstošas ilustrācijas, kuras ir radījusi latviešu māksliniece Sabīne Baumane.

Produkts izgājis drošuma pārbaudi, sertificēts un reģistrēts Valsts dizainparaugu reģistrā.

KOKA KLUCĪŠI

Gaumīga dizaina spēle zinātkāriem bērniem burtu pasaules apgūšanai. Burtu klucīši ir rokām darināti PIKU darbnīcā Rīgā. Izmantots bērza koksnes materiāls, krāsots ar ūdens bāzes krāsām, iespiesta zelta folija. Viena klucīša izmērs 50x50x18mm.

ALFABĒTA BURTI

Alfabēta burtu klucīši - 33 pasteļu krāsas klucīši ar visiem latviešu alfabēta burtiem. Mācīties burtus un visu alfabētu caur spēlēm un rotaļām. Rotāt savu istabu ar vārdiņu, spēlēties ar draugiem.

                                                                 

ILUSTRĀCIJAS

Alfabēta burtu klucīšiem otrā pusē ir iestrādātas zeltītas ilustrācijas, kuras veidojusi māksliniece Sabīne Baumane. Katra ilustrācija ir īpaši piemeklēta, lai atbilstu burtam un būtu bērnam saprotama.

UZGLABĀŠANAS KASTĪTE

Koka klucīšu alfabēta uzglabāšanai radīta īpaša kastīte ar stingru magnēta aizdari, lai visi klucīši vienmēr vienuviet. Kastīti varēs izmantot arī zīmējumu, kartiņu vai mantiņu uzglabāšanai.                                                 

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS PIRMAJIEM PIRCĒJIEM

Katrs koka klucītis ar burtiņu atsevišķi iegādājams par 4 Eur/gab, 33 klucīšu komplekta vērtība = 132 Eur. Mēs piedāvājam koka klucīšu alfabētu iegādāties par 74.95 Eur un dāvanā saņemsiet īpašā dizaina uzglabāšanas kastīti.  Pašiem pirmajiem 15 pircējiem īpašais piedāvājums par 71.95 Eur!     Ja vēlaties papildus bērna vārdiņu no šiem pašiem jaunā dizaina klucīšiem ar ilustrācijām, tad mums Jums ir lielisks piedāvājums par 91.95Eur!

DIZAINPARAUGS

Koka klucīšu alfabēts ir ieguvis Dizainparauga reģistrācijas apliecību un ir iekļauts LR Patentu valdes Valsts dizainparaugu reģistrā ar Nr. D 15 887.

CE SERTIFIKĀCIJA

Produkts izgājis rotaļlietu drošuma pārbaudi un ieguvis atbilstošu CE marķējuma sertifikāciju.BĒRZA KOKSNE

Klucīši radīti Latvijā no labākās kvalitātes Latvijas bērza koksnes, ko mēs iepērkam no ilgtspējīga un videi draudzīga uzņēmuma.


EKOKRĀSAS

Mūsu produktu izstrādē izmantojam tikai ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums. Katrs klucītis krāsots ar roku.Laiks bērniem

Bērniem šī kastīte raisīs daudz patīkamu brīžu.  33 pasteļu krāsas klucīši ar burtiņiem un ilustrācijām kastītē ar magnētisku aizdari un spēli kastītes iekšpusē. 

Klucīšu izvietojums vienmēr būs mazs aicinājums ievērot kārtību, un pēcāk tajā varēs glabāt bērna mīļākos zīmējumus, apsveikuma kartītes vai mantiņas.

Ar koka klucīšiem bērni var spēlēties būvējot torņus un mājas, kā arī kopā ar vecākiem vai draugiem spēlējot stāstu spēles, veidojot dažādus vārdus un attēlojot ilustrācijas.

Par jautru un radošu darbošanos!

Kvalitāte un drošība - nemainīga vērtība

Raksturīgi PIKU.LV produktiem, arī jaunā KOKA KLUCĪŠU ALFABĒTA kolekcijas izstrādē uzsvars tiek likts uz ilgtspējīgu, dabai draudzīgu materiālu izmantošanu, kā arī videi draudzīgas ražošanas metodes izmantošanu. Ikviens PIKU.LV radītais elements ir rūpīgs roku darbs, kura radīšanai izmantota labākās kvalitātes Latvijas bērza koksne un ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts ziemeļvalstu eko-marķējums. 

IEGĀDĀTIES KOKA KLUCĪŠU ALFABĒTU

Pirkumu grozs