"GAISMAS BURTI" BĒRNISTABAI


Produktu izstrādē balstāmies uz mūsu pamatvērtībām - dizains un funkcionalitāte apvienojumā ar rūpīgu roku darbu un labākās kvalitātes materiāliem. 

Mēs strādājam tā, lai spētu lepoties par mūsu produktiem un ticam, ka pastāvīgs darbs pie kvalitātes paaugstināšanas un izvēle par labu videi draudzīgiem materiāliem atmaksājas.

BĒRZA KOKSNE

Gaismas burti radīti Latvijā no labākās kvalitātes Latvijas bērza koksnes, ko mēs iepērkam no ilgtspējīga un videi draudzīga uzņēmuma.
BURTI UN KRĀSAS

Pieejami visi alfabēta burti un piedāvājam sagatavot jebkurā no 12 krāsām, kā arī tās kombinēt savā starpā izveidojot divu krāsu gaismas burtus.
LED GAISMAS

Gaismas burtos ir iestrādātas LED gaismas, kas ir drošas un neuzkarst, un kuru darbības mūžs ir vairāk kā 50'000 stundas. Lampiņu gaisma ir silti balta.
GAISMAS DARBĪBA

Gaismas burti darbojas uz 2AA tipa baterijām, tās var viegli un ērti ievietot gaismas burta bateriju kastītē. Darbojas trīs režīmos - ON/OF/TIMER.

EKOKRĀSAS

Mūsu produktu izstrādē izmantojam tikai ūdens bāzes krāsas, kurām piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums.

CE SERTIFIKĀTS

Katrai izmantotajai elektriskajai detaļai ir CE sertifikāts, kas nozīmē, ka ir veikti pārbaudes testi uz elektromagnētisko mijiedarbību un drošību.

DIZAINPARAUGS

Katrs gaismas burts ieguvis Dizainparauga reģistrācijas apliecību un ir iekļauts Valsts dizainparaugu reģistrā ar Nr.D15636. 

TAIMERIS

Gaismas burtos ērtākai  lietošanai iestrādāts taimeris, kurš strādā 6h/18h  režīmā, lai Jums būtu ērti izvēlēties vēlamo gaismas darbības laiku. 

Pasūti savu gaismas burtu :)

Pirkumu grozs