GAISMAS BALONS

IEPAZĪSMIES :)

Gaisīgākais PIKU produkts – GAISMAS BALONS

Tās ir gaismas lampiņas, kas ienes bērnistabā sapņainu un svētku noskaņu.

PRIEKS

Bērniem tik ļoti patīk baloni, tomēr tie ar laiku saplīst. Lai prieks par balonu būtu nezūdošs, PIKU darbnīcā izveidojām Gaismas Balonu - lampiņu, piepildīs telpu ar patīkamu gaismu. Pie lampiņas gaismas var lasīt grāmatu un uz nakts miedziņu noregulēt pavisam maigu un neuzkrītošu gaismas intensitāti. Vai zināji, ka esam izveidojuši mazo un lielo Gaismas Balonu - atliek tikai izvēlēties savu vai ņemt abus! 😊

Gaismas balons ir radīts divos izmēros:

"M" IZMĒRS - 31cm augstums, 24,5cm platums, 2,5cm biezums. 

"L" IZMĒRS - 35cm augstums, 29cm platums, 2,5cm biezums.  

ROKU DARBS

PIKU gaismas baloni ir rūpīgs roku darbs, tie radīti Latvijā no bērza koksnes, ar iestrādātām LED gaismām un darbojas uz pulti, ar kuru vari ērti ieslēgt, izslēgt un mainīt krāsas un režīmus. 

Gaismas balonam pievienots elektrības adapteris, kuru jāpievieno kontaktam. Gaismas krāsas, intensitāti, režīmus un ieslēgšanu/izslēgšanu regulē līdzi pievienotā pults.  Gaismas balona lampiņas elektrības vads ir baltā krāsā.

Pašu balonu mēs krāsojam ar ekoloģisku uz ūdens bāzes veidotu krāsu, un izvēlei ir pieejamas šīs krāsas - nekrāsots, balts, gaiši rozā, dūmakaini rozā, pelēks, dūmakaini mint, mint, dzeltens, sinepju, violets, gaiši zils, tumši zils

24 GAISMAS TOŅI

Lampiņas gaismas toni vari regulēt pēc sirds patikas, jo krāsas vari ērti mainīt ar pulti - kopā 24 toņos!  Arī gaismas spilgtumu var ērti mainīt - un, izmantojot pulti, to visu iespējams izdarīt pat no 5 metru attāluma. 


Noskaties VIDEO ->


Pirkumu grozs