PIEVIENOJIES MUMS!

Sveika visforšākā vadības asistente! Mēs meklējam tieši Tevi!

Mums ir lielas ambīcijas un vēlme arvien attīstīties. Lai mēs varētu nodoties jaunu produktu izstrādei un tirgu apgūšanai, mums nepieciešama vadības asistente (mūsu labā roka), persona, kurai varam uzticēt administratīvi organizatorisko darbu veikšanu.
 

#teirdarbs VADĪBAS ASISTENTEI!

Kādu mēs Tevi redzam?

Laipnu, atsaucīgu un pozitīvi aizrautīgu. Bet pats svarīgākais, lai Tu esi uzņēmīga un izdarīga, lai uz Tevi var paļauties, ka darbi tiks izdarīti ātri, atbildīgi un ar rūpību.

Būtu lieliski, ja Tavs moto darbā saskanētu ar mūsu – nekas nav neiespējams! Jo tici, pie mums viss ir iespējams un jebkuriem izaicinājumiem mēs atrodam risinājumus. Mēs motivējam un novērtējam savu komandu, sniedzot vislabāko atbalstu, tomēr ar laiku Tev būs pastāvīgi jāpieņem lēmumus, ātri jāreaģē un jāatrod labākos risinājumus. Tāpēc vēlamies, lai Tev perfekti padotos laika un darbu plānošana, un esi droša un vispusīga.

Tavos pienākumos ietilps dažādi darbi – gan komunikācija ar klientiem un klientu apkalpošana, sadarbība ar veikaliem, preču iegāde un piegāde, preču papildināšana veikalos, uzdevumu došana komandai, grāmatvedības dokumentu sagatavošana, mārketinga aktivitātes un citi darbi. Novērtēsim, ja Tev jau ir līdzīga pieredze un B kategorijas vadītāja apliecība, kā arī to, ja esi pazīstama ar mūsu produkciju un zīmolu.

Kā pieteikties?

Raksti mums vēstuli, kas Tu esi, kāda ir Tava pieredze, kas Tevi aizrauj un kāpēc Tu vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas. Lūdzu apraksti arī kādu savu pēdējā laika izaicinājumu un kā Tu ar to esi tikusi galā. Vēstulei pievieno arī savu CV.

Mēs Tev piedāvāsim:

Darba vieta mūsu ražotnes ofisa daļā - Čiekurkalnā, netālu no Brasas tilta.

Lieliski kolēģi, draudzīga atmosfēra un profesionālas attīstības un izaugsmes iespējas.

Atalgojums mēnesī: 800.00 līdz 1000.00 EUR.

Savu pieteikumu un CV sūti mums līdz 24.februārim uz e-pastu: laima@piku.lv

Ļoti gaidīsim!

Ar sveicieniem,

Laima un Kristiāna

0

SIA "PIKU" noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 .