Padariet savu pasākumu īpašu ar PIKU.LV lielajiem gaismas burtiem "MĪLU". Tie radīs burvīgu noskaņu un padarīs šo dienu vēl skaistāku un atmiņā paliekošāku! 

MĪLU gaismas burti lieliski papildina kāzu dekoru klāstu, turklāt tie ne tikai priecē dienas gaišajā laikā, bet labi izceļas tumsā, piemēram, krēslainā jaunā pāra fotosesijā.

Ir pieejami četri gaismas burti, kas veido uzrakstu "MĪLU".

Tehniskie parametri - katrs gaismas burts 1,20m augstumā, un kopējais platums 4m, sagatavoti lietošanai gan iekštelpās, gan ārtelpās - stiprināmi zemes segumā. Sagatavoti no mitrumizturīgiem materiāliem, visas elektodetaļas noslēgtas, tiem nekaitē ne lietus, ne vējš!

Arī lielie gaismas burti darbojas uz baterijām, Jums nav jādomā par elektrības pieslēgumu un līdz ar to ir izmantojami jebkurā vietā - pat mežā vai jūras krastā! :)  

Nomai piedāvājam gaismas burtus baltā krāsā. Nomas maksa 100Eur. Papildus nomas maksai jāiemaksā 50EUR drošības naudas depozīts.

Nomas periods 1-3 dienas(pēc vienošanās/pasākumam). 

Ja vēlaties pasūtīt gaismas burtus uz nomu, rakstiet mums FB vai uz info@piku.lv vai zvaniet 26860333 un veiciet rezervāciju.

0

 .